Akumulatory do skuterów

Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór akumulatorów do skuterów. W naszym asortymencie akumulatorów do skuterów w Kaliszu znajdziesz akumulatory marek takich jak: Exide, Tuborg, Yuasa i Fulbat. Zależnie od potrzeb oferujemy różne modele skuterów.

Rodzaje i charakterystyka akumulatorów do skutera

Wśród dostępnych na rynku rodzajów akumulatorów do skutera wyróżnić można trzy typy – akumulatory kwasowe, akumulatory AGM oraz akumulatory żelowe. Akumulatory kwasowe, czyli najpopularniejszy i najtańszy rodzaj akumulatora posiadają wypełnienie w formie płynnego elektrolitu, którego poziom należy kontrolować. Ten typ akumulatora sprawdzi się w przypadku skuterów o niezbyt dużym zapotrzebowaniu na prąd. Drugi typ akumulatorów – akumulatory AGM to akumulatory posiadające wypełnienie z mat z włókna szklanego. Ich zaletą jest wysoka wydajność prądowa i duża odporność na wstrząsy. Ostatni typ akumulatorów to akumulatory żelowe, zawierające w swoim składzie elektrolit i krzemionkę. Stosowane są one w skuterach o większej mocy.

Montaż akumulatorów do skutera w Kaliszu

Dostępne w naszej ofercie akumulatory do skuterów w Kaliszu dopasowane są do różnych typów skuterów. Klientom zapewniamy nie tylko fachową pomoc w doborze odpowiedniego modelu akumulatora, ale również jego profesjonalny montaż w pojeździe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z akumulatorami do skuterów w Kaliszu. Gwarantujemy kompleksową obsługę i konkurencyjną ofertę cenową.