Akumulatory AGM

Szukasz akumulatora AGM w Kaliszu? Odwiedź nasz sklep. Dostępne w naszej ofercie akumulatory AGM w Kaliszu to produkty renomowanych marek. Zależnie od potrzeb zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego akumulatora AGM w Kaliszu.

Czym wyróżniają się akumulatory AGM?

Akumulatory AGM to system zapewniający wysoką szczelność i bezobsługowość. Skrót AGM oznaczający Absorbent Glass Mat odnosi się do specjalnych włókien szklanych, które wchłaniają elektrolit. Taka konstrukcja zapewnia wzrost pracy cyklicznej akumulatora, dzięki czemu może być on wielokrotnie ładowany i rozładowywany bez szkody dla jego parametrów użytkowych, co sprawia że akumulatory AGM są przystosowane do zasilania najbardziej wymagających pojazdów.

Jakie są zalety akumulatorów AGM?

Akumulatory AGM to niezwykle wytrzymałe urządzenia, które nie wymagają ciągłej konserwacji ani uzupełniania elektrolitu. Wypełnienie w postaci włókna szklanego zabezpiecza elektrolit przed wstrząsami i wibracjami. Specyfika konstrukcyjna akumulatorów chroni również obudowę przed powstawaniem uszkodzeń nawet w przypadku wzrostu objętości elektrolitu przy ekspozycji na niskie temperatury. Dzięki zaawansowanej technologii, akumulatory AGM zapewniają maksymalną moc również w bardzo wymagających warunkach. Ten typ akumulatorów przystosowany jest do pracy w różnych pozycjach. Dużą zaletą akumulatorów AGM jest także bezobsługowa eksploatacja.

Jeśli potrzebujesz niezawodnego akumulatora AGM w Kaliszu, odwiedź nasz sklep! Zapewniamy fachowe doradztwo sprzedażowe i konkurencyjne ceny!