Akumulatory Varta

Jako dystrybutor akumulatorów z wieloletnim stażem w branży, swoją ofertę budujemy w oparciu o produkty renomowanych marek. Dostępne w naszym asortymencie akumulatory Vatra w Kaliszu to jedne z najchętniej wybieranych urządzeń. W ofercie naszych akumulatorów Vatra w Kaliszu znajdziesz nie tylko akumulatory do samochodów osobowych, ale również akumulatory do samochodów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek.

Jakie są zalety akumulatorów Varta?

Akumulatory Varta to urządzenia o bardzo dobrych parametrach użytkowych w zakresie częściowego naładowania i głębokiego rozładowania. Dzięki wysokiej częstotliwości rozruchów silnika, akumulatory Vatra charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością i żywotnością. Są one również odporne na wpływ zmiennych temperatur i szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym procesów korozyjnych.Akumulatory Vatra to również produkt wyróżniający się bezpieczeństwem – posiadają one zabezpieczenia przed zapłonem wstecznym oraz szereg innych zapewniających sprawną pracę funkcjonalności. Ponieważ występują one w wersji bezobsługowej, są również bardzo praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Montaż i serwis akumulatorów Varta

Jeśli szukasz niezawodnego akumulatora, odwiedź nasz sklep. Zapewniamy nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalny montaż i serwis akumulatorów Varta w Kaliszu. Dysponujemy niezbędnym zapleczem sprzętowym i szerokim asortymentem części zamiennych umożliwiającym wykonanie wszystkich niezbędnych napraw. Wykonujemy również wymianę akumulatorów.