Oferta

Naszym Klientom pragniemy dostarczać funkcjonalne rozwiązania w zakresie akumulatorów, tak by zaspokoić potrzebę doboru odpowiedniego modelu. W swoim asortymencie mamy nie tylko akumulatory do samochodów, ale również do motocykli i skuterów, maszyn rolniczych i wózków inwalidzkich. Oferujemy również akumulatory do zabawek dla dzieci i do oświetlenia awaryjnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale poszerzamy również nasz asortyment o nowe, dostępne na rynku modele akumulatorów. Wszystkie oferowane przez nas akumulatory to produkty renomowanych marek, firmujących swoim logo najwyższą jakość i niezawodność.

wysoka-jakosc

Wysoka jakość

Bardzo dobrej jakości oraz wyprodukowane zgodnie ze standardami wymaganymi we współczesnej branży motoryzacyjnej. Spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii CLA, PCBC, według DIN.

traffic

Różne przeznaczenie​

Do wszystkich rodzajów pojazdów i nie tylko (samochodów osobowych i ciężarowych, ciągników rolniczych, motorów, skuterów, wózków dla osób niepełnosprawnych, oświetlenia awaryjnego oraz zabawek).

exide

Nowoczesne technologie

Różnego rodzaju oraz spełniające różne zapotrzebowanie na zasilanie (akumulatory wapniowe, Exide Marine&Leisure (Maxxima, Start, Start AGM, Dual AGM, Dual,Equipment Gel, Equipment).

Akumulatory dostępne w naszej ofercie

Asortyment znajdujący się na półkach naszej firmy handlowej to produkty o certyfikowanej jakości oraz zgodne ze standardami branży motoryzacyjnej. Korzystając z naszego doświadczenia oraz bogatej oferty mogą Państwo nabyć akumulatory do:

01. Aut osobowych i ciężarowych

Akumulatory: Centra, Exide, Varta, Fiamm, Autobat oraz Duracell

02. Motocykli i skuterów,

Akumulatory: Exide, Tuborg, Yuasa, Fulbat

03. Maszyn rolniczych

Akumulatory: Centra, Exide, Autobat

04. Wózków inwalidzkich, zabawek dla dzieci
oraz oświetlenia awaryjnego

Akumulatory: Exide, PowerMAX, Megalight, Haze

Polecamy akumulatory

Akumulatory renomowanych marek

W trosce o najwyższą jakość współpracujemy wyłączenie z czołowymi producentami akumulatorów. Polecamy akumulatory:

Akumulatory do zadań specjalnych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wysokie wymagania stawiają nasi klienci przed akumulatorami, dlatego rozszerzyliśmy swoją ofertę o takie produkty jak: akumulatory wapniowe, Micro Hybrid, ECM, DUAL AGM, AGM, EQUIPMENT GEL. Kupując u nas, otrzymujesz dostęp do asortymentu posiadającego nie tylko zaświadczenia potwierdzające jego stan techniczny, ale również certyfikaty ekologiczne (CLA, PCBC, opinie DIN) i bezpieczeństwa. Nawiązaliśmy także ścisłą współpracę z Centra Wybór Ekspertów, w wyniku której otrzymaliśmy certyfikat wiarygodności biznesowej (Exide Technologies S.A.).

Kompleksowa obsługa sprzedażowa, montażowa i serwisowa

Wybierając naszą firmę, zyskujesz więcej niż wysokiej klasy akumulator w atrakcyjnej cenie. Akumulatory, które Ci proponujemy wyróżniają się wysoką wydajnością, energooszczędną pracą oraz niską awaryjnością. Naszym Klientom zapewniamy specjalistyczne doradztwo sprzedażowe w doborze akumulatora o parametrach technicznych dopasowanych do posiadanego sprzętu w optymalnym wariancie cenowym. Ponieważ świadczymy też profesjonalne usługi montażowe, nie musisz martwić się o prawidłowe zainstalowanie akumulatora. Szybko i sprawnie zamontujemy dla Ciebie akumulator, oszczędzając Twój czas i nie narażając Cię na zbędne wydatki. Poza usługami montażowymi realizujemy także szeroki zakres prac serwisowych związanych z naprawą uszkodzonych i niesprawnych akumulatorów.Zapewniamy solidność, terminowość i konkurencyjne ceny!